Uwaga!
Zamówienia złożone po 3.07.2019 będą realizowane od 3.08.2019.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wprowadzenie AAE

Drodzy Elektromechanicy!
We wrześniu 2009 roku Rada Programowa Miesięcznika AutoElektro powołała do życia Akademię AutoElektro, której celem jest szerzenie wiedzy wśród elektromechaników samochodowych! Szkolenia odbywają się w obiektach Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz Zakładu Konstrukcji Urządzeń Elektrycznych Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Do grona nauczycielskiego zaprosiłem wybitnej klasy specjalistów z branży elektroniki i elektromechaniki samochodowej - autorów Miesięcznika AutoElektro, którzy w przystępny sposób przedstawiają trudne zagadnienia z diagnostyki elektroniki pojazdów.

24 października 2009 roku rozpoczęliśmy szkolenia w ramach Akademii AutoElektro. Wykład inauguracyjny pt. "Oscyloskop elektroniczny w samochodowych zastosowaniach" wygłosił mgr inż. Ryszard Hołownia. Akademię AutoElektro odwiedziło już ponad 1000 mechaników!

Dział programowy przygotowuje kolejne, sugerowane przez uczestników szkoleń tematy, które będziecie mogli wykorzystać w codziennej pracy.

Serdecznie zapraszam osoby, które jeszcze nie skorzystały z naszej szkoły!

Każdy u nas znajdzie szkolenie dla siebie! Od podstaw teoretycznych do najbardziej skomplikowanych praktycznych problemów diagnostycznych! Nie odsyłajcie klientów do konkurencji. Dzięki szkoleniom możecie zapoznaç się z nowymi, nieznanymi Wam przypadkami usterek, nauczyç się je diagnozowaç i naprawiać!

Prenumeratorzy AutoElektro otrzymują atrakcyjne rabaty cenowe na szkolenia. Szkolenie praktycznie zwraca się już po jednej naprawie, a więc warto do nas przyjechać, poznać naszych wykładowców i zadać bezpośrednio nurtujące pytania!

Wykaz najbliższych szkoleń jest prezentowany zawsze na łamach AutoElektro i na stronie www.autoelektro.eu

Zgłoszenia i informacje przyjmujemy telefonicznie pod numerem 515-000-999 lub drogą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę nie czekać do ostatniej chwili, bo ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam!
Marcin Lewicki
Dyrektor Akademii AutoElektro

 

fot1m

Od podstaw
teoretycznych
do porad
praktycznych!

fot4m

fot2m

mAE

fot5m

fot3m

ORGANIZATOR
  LEWART
01-460 Warszawa
ul. Górczewska 226a/15;
tel.: 515-000-999;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot6m