Wprowadzenie AAE

Drodzy Elektromechanicy!
We wrześniu 2009 roku Rada Programowa Miesięcznika AutoElektro powołała do życia Akademię AutoElektro, której celem jest szerzenie wiedzy wśród elektromechaników samochodowych! Szkolenia odbywają się w obiektach Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz Zakładu Konstrukcji Urządzeń Elektrycznych Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Do grona nauczycielskiego zaprosiłem wybitnej klasy specjalistów z branży elektroniki i elektromechaniki samochodowej - autorów Miesięcznika AutoElektro, którzy w przystępny sposób przedstawiają trudne zagadnienia z diagnostyki elektroniki pojazdów.

24 października 2009 roku rozpoczęliśmy szkolenia w ramach Akademii AutoElektro. Wykład inauguracyjny pt. "Oscyloskop elektroniczny w samochodowych zastosowaniach" wygłosił mgr inż. Ryszard Hołownia. Akademię AutoElektro odwiedziło już ponad 1000 mechaników!

Dział programowy przygotowuje kolejne, sugerowane przez uczestników szkoleń tematy, które będziecie mogli wykorzystać w codziennej pracy.

Serdecznie zapraszam osoby, które jeszcze nie skorzystały z naszej szkoły!

Każdy u nas znajdzie szkolenie dla siebie! Od podstaw teoretycznych do najbardziej skomplikowanych praktycznych problemów diagnostycznych! Nie odsyłajcie klientów do konkurencji. Dzięki szkoleniom możecie zapoznaç się z nowymi, nieznanymi Wam przypadkami usterek, nauczyç się je diagnozowaç i naprawiać!

Prenumeratorzy AutoElektro otrzymują atrakcyjne rabaty cenowe na szkolenia. Szkolenie praktycznie zwraca się już po jednej naprawie, a więc warto do nas przyjechać, poznać naszych wykładowców i zadać bezpośrednio nurtujące pytania!

Wykaz najbliższych szkoleń jest prezentowany zawsze na łamach AutoElektro i na stronie www.autoelektro.eu

Zgłoszenia i informacje przyjmujemy telefonicznie pod numerem 515-000-999 lub drogą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę nie czekać do ostatniej chwili, bo ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam!
Marcin Lewicki
Dyrektor Akademii AutoElektro

 

fot1m

Od podstaw
teoretycznych
do porad
praktycznych!

fot4m

fot2m

mAE

fot5m

fot3m

ORGANIZATOR
  LEWART
01-460 Warszawa
ul. Górczewska 226a/15;
tel.: 515-000-999;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot6m